• . info@izmirsaglikmesleklisesi.com
  • . 0 (232) 478 37 70
Hakkımızda

 

ÖZEL İZMİR ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

2012-2013 yılında faaliyete geçen, İzmir’in ilk ülkemizin dördüncü özel sağlık meslek lisesi olan “Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisemizi” güzel kentimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Gelişmekte olan ülkemizde hızlı nüfus artışı ve sağlık hizmetlerinde olan gelişme ile birlikte, sağlık konusunda eğitilmiş kalifiye elemanlara ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Ayrıca ülkemizde bir çok meslek grubunda işsizlik oranı oldukça yüksek iken, sağlık sektöründe kalifiye eleman sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu durum sağlık hizmetlerinde de sıkıntıya yol açmaktadır.
“Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi” olarak biz, eğitim sektöründe meslek arayışı içinde olan gençlerimize destek olmak, hem de sağlık sektöründe yaşayan kalifiye eleman eksikliğini gidermek için okulumuzu hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz.

 

BİZLER KİMİZ ?

 

Bizler sahip olduğumuz çeşitli eğitim kurumları ile uzun yıllardır eğitime hizmet veren, eğitim gönüllüsü kişileriz. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve deneyimleri meslek sahibi olmak isteyen gençlerle paylaşma arzusu içerisindeyiz. Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi “Acil Tıp Teknisyenliği”, “Anestezi Teknisyenliği” ve ''Hemşirelik'' bölümleriyle 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında hizmete başlamış bulunmaktayız. En son teknolojik donanıma sahip okulumuz binamızda faaliyet göstermeye başlamıştır.


Sevgili Gençler !
Sevgili Öğrencilerimiz!
Sizleri Okulumuzun Öğrencisi olarak görmekten onur duyarız.

 

***********************************

İzmir Private Health Education High School continues to give quality education with high rate of succes since  2012. The departments which we are giving health education in our school are:

ER Emergency Technician

Anasthesy Expert

Reanimation Technican

Nursing

Co-Nursing

Health Care Technican

 

The main educational aims of these departments are as follows

* Giving Daily healtcare to patients

* Helping Patients to perform their daily life routines

* Performing special nutrition programmes of the patients

* Helping patients about their personal hygiene cleannes

 

Also our educational departments give instructions about maintaining the health of the body and psychology of patient and planning the general healthcare of the hospitals.

 

In our school we give theoric and practical health education to 600 students with the cooperation of our 26 highly professional academic stuff. Our school aims to create and maintain international partnerships with the other health schools all over the world.

 


OKUL HARİTA KONUMU
ADRES
TELEFON
FAX
E-POSTA
:
:
:
:
7093 sokak No: 4 Pınarbaşı Bornova / İZMİR
0 232 478 37 70  -  0 232 478 07 78  -  0 541 478 37 70
0 (232) 478 37 80
info@izmirsaglikmesleklisesi.com
info@izmirsaglikmesleklisesi.k12.tr
info@izmirsaglikkoleji.com
muhasebe@izmirsaglikmesleklisesi.k12.tr
E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalaım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2014   •   İZMİR SAĞLIK KOLEJİ   •   Tüm Hakları Saklıdır   •   Gizlilik Kuralları