• . info@izmirsaglikmesleklisesi.com
  • . 0 (232) 478 37 70
Buradasınız :

Sağlıkçıların Mezuniyet Sevinci
23 Mayıs 2017
Sağlıkçıların Mezuniyet Sevinci

Sağlıkçıların Mezuniyet Sevinci

Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun olan 195 sağlıkçı adayı, Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de düzenlenen Balo Gecesi’nde doyasıya eğlendi.

İzmir'in ilk sağlık koleji unvanını taşıyan Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nin (İSK) 2017 yılı mezunları Balo Gecesi Kaya Termal Oteli’nde gerçekleşti. Okullarından başarıyla mezun öğrenciler,  baloda neşeli vakit geçirdi. Okul Kurucuları Zeki Ağca ve Pakize Erürker’in de katıldığı gecede, mezuniyet pastası kesildi. Gece Okul Müdürü Baki Akyüz’ün okuduğu şiir, öğrenciler tarafından ayakta alkışlandı.

Törende bir konuşma yapan Baki Akyüz, yeni mezunlarla sağlık ordusuna taze kan ve okullarının ilk mezunlarını vermenin sevincini ve haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Öğrencilerinin hayatlarının en önemli anını yaşadığını belirten Akyüz,  "Hayata hazırlanmalarında, nitelikli bir meslek sahibi olmaları için eğitim ve öğretimlerinde emeği geçen, onları Atatürk İlke ve İnkilapları doğrultusunda birer Türk genci olarak yetiştiren tüm fedakar arkadaşlarıma, öğrencilerimizin pratiklerini geliştirmelerinde uygulama alan sorumlusu doktor ve hemşirelerine teşekkür ediyorum" dedi. Mezuniyet töreninden bir gün sonra Bayraklı'daki Tepekule Kongre Merkezi'nde Kep Töreni düzenlendi. Yeni bir hayata başlamanın mutluluğunu yaşayan mezunlar, büyük bir heyecanla keplerini fırlattı. 


OKUL HARİTA KONUMU
ADRES
TELEFON
FAX
E-POSTA
:
:
:
:
7093 sokak No: 4 Pınarbaşı Bornova / İZMİR
0 232 478 37 70  -  0 232 478 07 78  -  0 541 478 37 70
0 (232) 478 37 80
info@izmirsaglikmesleklisesi.com
info@izmirsaglikmesleklisesi.k12.tr
info@izmirsaglikkoleji.com
muhasebe@izmirsaglikmesleklisesi.k12.tr
E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalaım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2014   •   İZMİR SAĞLIK KOLEJİ   •   Tüm Hakları Saklıdır   •   Gizlilik Kuralları